Piknik1906 napisał(a):

|
Po pierwsze, mniej ważne, to bardziej jest 2,5x niż 3x
|
8.000 euro * 4,5 = 36.000 zł
120.000 zł / 36.000 zł = 3,33
Ale to akurat kompletnie nieważne.
Cytat:
|
Po drugie, znacznie istotniejsze, ja się zastanawiam czy na pewno te poziomy kontraktów są możliwe. Bo w miarę rozsądne się wydaje, że Kiko komuś kto miał kiedyś pensję na poziomie LaLiga tłumaczy, żeby na pół roku przyszedł się odbudować za niewielkie dla niego pieniądze. z obietnicą podwyżki po awansie. Ale już utrzymanie tego stanu na kolejny sezon to trochę zbyt piękne się wydaje.
|
Nie chodziło mi o konkretnego Villara, Junkę czy Mulę, ale o graczy tej klasy, sprowadzanych za ok. 8.000 euro na miesiąc wyjściowej stawki. Może być kolejnych trzech "do odbudowania". Łotewer.
Zresztą to, że konkretny Fernandez nie zostanie, jest przy tym sprawą w miarę oczywistą i sama dyskusja na ten temat ma charakter bardziej teoretyczny.