wolfy napisał(a):

Ło kierwa, jakby tu dyskutować z liczbami? Już wiem, wymyślmy co głupiego myśli inny dyskutant!
Ech.
|
Dyskusja zaczęła się od tego jak napisałem że sezon bez Carlitosa nie był dużo gorszy od tego jak grał, co zanegowałeś to wkleiłem liczby i linki

Co do liczb Carlitosa i Fernandeza to jeden sezon co? to nie jest gwarancja że będzie tak dalej co pierwszy pokazał dobitnie.