Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE
Offline
#
23593
09.06.2023, 16:09
A np taki Stanclik z 15 golami w II lidze już idzie do Miedzi. Takich młodych a ogranych też trzeba poszukać w niższych ligach
panowie skauci!!
szabla19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szabla19
Znajdź inne posty napisane przez szabla19