szabla19 napisał(a):

|
Fernandez pewnie odejdzie, Ondraszek koniec kontaktu, Benito dla mnie out, zostaje Rodado, trzeba kogoś zakupić a Bartonia jak trzeciego bym zostawił.
|
Benito ma kontrakt, Bartoń na wypożyczenie powinien iść zamiast marnować czas.