Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23592
Stary 09.06.2023, 16:09
szabla19 napisał(a):Wyświetl post
Fernandez pewnie odejdzie, Ondraszek koniec kontaktu, Benito dla mnie out, zostaje Rodado, trzeba kogoś zakupić a Bartonia jak trzeciego bym zostawił.
Benito ma kontrakt, Bartoń na wypożyczenie powinien iść zamiast marnować czas.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując