Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE
Offline
#
23582
09.06.2023, 14:08
A co do Balty to podobno chcą go od nas wykupić. Sprzedawać!
szabla19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szabla19
Znajdź inne posty napisane przez szabla19