Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 09.06.2023, 13:58
kbr napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie nic wielkiego się nie stało:
2019 - grupa spadkowa
2020 - grupa spadkowa
2021 - ledwo co się utrzymaliśmy (spadała jedna drużyna)
2022 - spadek

Jak widać bez straty dla drużyny byliśmy zastąpić gościa, który strzelił 25 bramek w sezonie i dzięki któremu do ostatniej kolejki biliśmy się o puchary
Histeryzujesz...



Ale w takich wypadkach logika jest bezradna. Carlitos i Fernandez to zdrajcy, lepiej nam będzie bez nich!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.06.2023 o godz. 14:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując