kbr napisał(a):

Faktycznie nic wielkiego się nie stało:
2019 - grupa spadkowa
2020 - grupa spadkowa
2021 - ledwo co się utrzymaliśmy (spadała jedna drużyna)
2022 - spadek
Jak widać bez straty dla drużyny byliśmy zastąpić gościa, który strzelił 25 bramek w sezonie i dzięki któremu do ostatniej kolejki biliśmy się o puchary
|
Histeryzujesz...
Ale w takich wypadkach logika jest bezradna. Carlitos i Fernandez to zdrajcy, lepiej nam będzie bez nich!