Patryko napisał(a):

|
Jeśli ktoś oferuje pieniądze za Gruszkowskiego, to ja bym na miejscu Królewskiego dorzucił w pakiecie bilet do biznesklasy w dowolny zakątek świata.
|
To byś bardzo głupio zrobił, bo zaczną się zastanawiać. Trzeba udawać że to nasza wielka nadzieja, ale ze łzami w oczach żegnamy bo potrzebujemy pieniędzy.
Jak podpiszą i przeleją dopiero można imprezę zrobić.
Jakby jacyś kibice Stredy pytali to to jest drugi Roberto Carlos, tylko lepszy bo wyższy!