wolfy napisał(a):

O matko! Gwiazdka w czerwcu?!
Proszę, niech się tylko nie targują jak z Plewką!
EDIT: to za piękne żeby mogło być prawdą...
|
Jeśli ktoś oferuje pieniądze za Gruszkowskiego, to ja bym na miejscu Królewskiego dorzucił w pakiecie bilet do biznesklasy w dowolny zakątek świata.