Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 09.06.2023, 12:52
Zobaczycie jak będziemy grać bez Fernandeza, cwaniaczki i wtedy pogadamy
Klasyczny kibicowski ból dupy bo znalazł już pewnie lepszego pracodawcę z większym kontraktem. Żałosne.

Trener daje dupy po całości, większość drużyny gra jak dzieci we mgle, Fernandez też - czemu nie wygrał nam meczu? Paradne

Ja tam uważam że lepiej mieć więcej dobrych pilkarzy niż miernot, bez względu na metrykę, a Fernandez to piłkarz WYBITNY. Gdyby od początku miał z kim grać to pewnie byłby awans z pierwszego miejsca, nie baraże - bo tyle dawal sam z siebie jakości.

Z pensji Młyńskiego, Bashy, Dudy i Żyro spokojnie uzbierałaby się pensja Fernandeza. Lepiej mieć Hiszpana czy czterech cyrkowców? BTW - Ci pajace też nie dowieźli praktycznie niczego.

Życzę Fernandezowi sukcesów, a u nas w klubie trzeźwego spojrzenia na sytuację.

@MaLk - nie rżnij głupa, straszny z Ciebie był obrońca Sobolewskiego, jakieś pojebane wycinki statystyczne tworzyłeś, pozwalałeś sobie na bardzo dużo. Miej godność. Ludzie znający się na piłce widzieli że wyniki Sobolewskiego to zamek na piasku. Nie było pytania czy .......nie - ale kiedy. Nie da się awansować bez gry obronnej, a jej poprawa to nie to samo co wpuszczenie więcej nominalnych obrońców.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.06.2023 o godz. 13:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując