Szneka napisał(a):

Na już: Niewiadomski Colley Gruszkowski Kuba Balta Fazlagić Hugi Ondrasek Cisse Młyńsko Sobol Plewka Ondrasek Benito do tego na wypożyczenie Talar i Szywacz .
Pewnie oprócz Fernandeza odejdzie Junca może Miki .co z Tachim? do kiedy kontrakt?
Gdyby trafiła się fajna oferta za Biegańskiego - sprzedawałbym.
|
Jeśli z Luisem pojdzie w cholere Miki i Junca, to w zasadzie wychodzimy na 0 względem okienka zimowego... warto jeszcze dorzucić Jamesa co do którego były watpliwosci czy zostanie nawet w przypadku awansu, i tym sposobem z zimowego zaciągu zostałby tylko Mula, czyli rewolucja i rzeźbimy od początku.
Mam nadzieję, że jedyne straty to będzie Luis i James, reszta wartościowych graczy MUSI zostać, bo musimy mieć na kim budować, jeśli by odeszli to nie dość, że trzeba by było w ich miejsce ściągnąć kogoś równie mocnego, to jeszcze trzeba by wymienić słabe ogniwa z tego sezonu, a na to nie ma hajsu, i skonczymy sezon zanim go na dobrze rozpoczniemy