|
Na już: Niewiadomski Colley Gruszkowski Kuba Balta Fazlagić Hugi Ondrasek Cisse Młyńsko Sobol Plewka Ondrasek Benito do tego na wypożyczenie Talar i Szywacz .
Pewnie oprócz Fernandeza odejdzie Junca może Miki .co z Tachim? do kiedy kontrakt?
Gdyby trafiła się fajna oferta za Biegańskiego - sprzedawałbym.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|