aNouc napisał(a):

Jeżeli Duda i jemu podobni będą zarabiać takie pieniądze jak Fernandez, to będą tak samo traktowani jak Fernandez, a tak.. przy takich zarobkach Fernandeza normalnym jest, że wymagania są znacznie większe.
I więcej niż 2 mecze.. ostatnie 4 meczów w wykonaniu Fernandeza były katastrofalne, a według "wislaportal", wręcz grał przeciwko drużynie. I w kilku ważnych meczach poległ. A wcześniej nie pomógł drużynie w utrzymaniu w Ekstraklasie, po czym Królewski hojnie go wynagrodził pensją na poziomie 120 000 zł miesięcznie.
|
Ty to jesteś jebnięty.Wiem,że zaraz wystrzelisz,że bronię Jarka ale tu by wypadało przede wszystkim być rzetelnym.Fernandez miał opcję przedłużenia wiążącą się z podwyżką.Kontrakt z nim przedłużył truskolaski klan a nie Jaro.Podobna sytuacja z Ondraskiem.Nikt mu kontraktu nie przedłużył tylko Dawid od razu podpisał do końca czerwca tego roku