Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 09.06.2023, 11:34
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Duda i jemu podobni będą zarabiać takie pieniądze jak Fernandez, to będą tak samo traktowani jak Fernandez, a tak.. przy takich zarobkach Fernandeza normalnym jest, że wymagania są znacznie większe.

I więcej niż 2 mecze.. ostatnie 4 meczów w wykonaniu Fernandeza były katastrofalne, a według "wislaportal", wręcz grał przeciwko drużynie. I w kilku ważnych meczach poległ. A wcześniej nie pomógł drużynie w utrzymaniu w Ekstraklasie, po czym Królewski hojnie go wynagrodził pensją na poziomie 120 000 zł miesięcznie.
Ty to jesteś jebnięty.Wiem,że zaraz wystrzelisz,że bronię Jarka ale tu by wypadało przede wszystkim być rzetelnym.Fernandez miał opcję przedłużenia wiążącą się z podwyżką.Kontrakt z nim przedłużył truskolaski klan a nie Jaro.Podobna sytuacja z Ondraskiem.Nikt mu kontraktu nie przedłużył tylko Dawid od razu podpisał do końca czerwca tego roku
Odpowiedz cytując