aNouc napisał(a):

|
Jeżeli Duda i jemu podobni będą zarabiać takie pieniądze jak Fernandez, to będą tak samo traktowani jak Fernandez, a tak.. przy takich zarobkach Fernandeza normalnym jest, że wymagania są znacznie większe.
|
I Fernandez zagrał fenomenalny sezon, a Duda zagrał vo najwyżej taki se. I takie są fakty. Gdyby zamiast Dudy,łyńskiego, Żyro grali prawdziwi piłkarze być może byśmy awansowali. Ale mamy bagaż ze 30-tu paralityków w 40-osobowej kadrze: młodych, starych, Polaków, cudzoziemców, inwalidów i zdrowych. Wszystkie możliwe kombinacje powyższych.
Próba krytykowania Hiszpanów świadczy albo o zakłamaniu albo kompletnym kretyniźmie. Nie krytykujesz opon po wypadku jak Ci się rozrząd rozsypał. Zwłaszcza jak opony są warte więcej niż reszta samochodu.
Hiszpanie włożyli prawdziwą efektywną pracę w tym sezonie, dawali wyniki, nosili resztę miernot wraz z trenerem na plecach - ale co Ty możesz o tym wiedzieć
U nas na jednego piłkarza przypada ośmiu paralityków za słabych na pierwszą ligę. Sporo z nich jest jeszcze z Ekstraklasy! I kto jest winny? Ci co akurat grali i robili wyniki. Bo więcej zarabiali! Genialne, ja .......ę, jeszcze dwudziestu Młyńskich i Dudów zatrudnijmy, będzie taniej jak się s.......imy z ligi. Prawdopodobnie, bo być może mają jakieś chore kontrakty...