Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 09.06.2023, 10:52
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Duda i jemu podobni będą zarabiać takie pieniądze jak Fernandez, to będą tak samo traktowani jak Fernandez, a tak.. przy takich zarobkach Fernandeza normalnym jest, że wymagania są znacznie większe.
I Fernandez zagrał fenomenalny sezon, a Duda zagrał vo najwyżej taki se. I takie są fakty. Gdyby zamiast Dudy,łyńskiego, Żyro grali prawdziwi piłkarze być może byśmy awansowali. Ale mamy bagaż ze 30-tu paralityków w 40-osobowej kadrze: młodych, starych, Polaków, cudzoziemców, inwalidów i zdrowych. Wszystkie możliwe kombinacje powyższych.

Próba krytykowania Hiszpanów świadczy albo o zakłamaniu albo kompletnym kretyniźmie. Nie krytykujesz opon po wypadku jak Ci się rozrząd rozsypał. Zwłaszcza jak opony są warte więcej niż reszta samochodu.

Hiszpanie włożyli prawdziwą efektywną pracę w tym sezonie, dawali wyniki, nosili resztę miernot wraz z trenerem na plecach - ale co Ty możesz o tym wiedzieć

U nas na jednego piłkarza przypada ośmiu paralityków za słabych na pierwszą ligę. Sporo z nich jest jeszcze z Ekstraklasy! I kto jest winny? Ci co akurat grali i robili wyniki. Bo więcej zarabiali! Genialne, ja .......ę, jeszcze dwudziestu Młyńskich i Dudów zatrudnijmy, będzie taniej jak się s.......imy z ligi. Prawdopodobnie, bo być może mają jakieś chore kontrakty...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.06.2023 o godz. 11:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując