Wyświetl pojedynczy post
1906T
Junior Member
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23566
Stary 09.06.2023, 10:38
Panowie i Panie, czy po obejrzeniu wielu meczów 1. Ligi wpadł wam ktoś do oka, kogo widzielibyście u nas?

Moja skromna lista (brałem pod uwagę jedynie umiejętności w meczach, które widziałem, nie analizowałem mentalu czy też historii kontuzji etc.):


- Kamil Mazek (Chojniczanka) - odbił się jednak od Ekstraklasy - głowa nie dojeżdża?
- Marcel Pieczek (Puszcza) - jeszcze dość młody
- Jakub Kuzdra (Chrobry) - nie było kiedyś jego tematu transferu do Wisły?
- Marcin Wasielewski (Katowice) - doswiadczony, solidny grajek
- Damian Michalik (Stal) - ograny w 1. Lidze, świetne liczby w kanadyjce
- Goku (Podbeskidzie) - tylko czy nas stać?
- Marek Mróz (Resovia) - jak na Resovię, to bardzo dobre statystyki, wciąż jeszcze w kwiecie wieku
- Mateusz Czyżycki (Tychy) - też ciekawy zawodnik, dobry sezon
Odpowiedz cytując