Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 08.06.2023, 19:05
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Osoby uważające, że Ojrzyński mógłby coś u nas poukładać, zapraszam na historię jego zatrudnienia na transfermarkt.

Ostatnia w jego dokonaniach Korona z dość solidną próbką meczów - 33 spotkania ze średnią 1,30. Teraz odpowiedzcie sobie na pytanie: czy średnia 1,30 daje podstawy do tego, aby w ogóle marzyć o barażach?
Poza udanym pod względem średniej punktowej, ale krótkim pobycie w Płocku, jego ścieżka zawodowa to w zasadzie pasmo klęsk. Ze wszystkich klubów wylatywał z hukiem, kiedy zapierdalanie się kończyło, a przychodziło chłodne podsumowanie preferowanej przez niego siermiężnej, prostackiej gry. To jest dobry kandydat do Sandecji, a nie do klubu, który ma zawodników raczej pod grę techniczną, niż jeżdżenie dwoma wyprostowanymi po murawie przez 90 minut.
No ja rozumiem ale trzeba zachować proporcje - jakiej średniej wymagałbyś od korony Kielce w ekstraklasie? 2,0 na mecz? Nie można porównać Korony w eklapie do Wisły w I lidze. Tam oni są kopciuszkiem, tu my potentatem.

To nie trener na LM tylko na ogarnięcie radosnej twórczości panującej u nas. Ładna mi gra techniczna jak pierwszy celny strzał oddajemy w 84 minucie ( z Puszczą), w sumie nasz jedyny napastnik nie trafia w bramkę cały mecz, stoper potyka się o własne nogi a chwilę później gracz przerastający te ligę nie wie co się dookoła niego dzieje po czym kładzie się jak długi i mamy 1-4.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 08.06.2023 o godz. 19:16.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując