Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 08.06.2023, 17:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że u Ojrzyńskiego pomysł na grę kończy się na zapierdalaniu (+ oczywiście machanie łapami przy linii bocznej z oczami jak u osoby leczonej w Szpitalu im. Babińskiego). Ojrzyński w Wiśle to byłby początek końca, zjazd prosto do IV ligi.
Wisła ten sezon może jeszcze siłą rozpędu przebrnie finansowo, kolejny brak awansu to będzie katastrofa dla naszego budżetu.
Nie no, z tego co pamiętam unie ustawić drużynę z tyłu.
My nie potrzebujemy Guardioli, tylko kogoś kto sensownie ustawi grę obronną całego zespołu, SFG, jakieś schematy ataku. Sobolewski nawet tego nie potrafił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując