Nowak zapowiedzial wczesniej, ze rezygnuje ze sponsorowania tak czy siak wiec jaki problem, jaki zgrzyt?
Wyjasnic nalezy kilka kwestii przez klapanie jezorem Nowaka i tyle.
Ja sie wcale nie dziwie, ze on jako wspolakcjonariusz nic nie wie. Tez bym mu nic nie mowil, bo zaraz by kazdy o wszystkim wiedzial, vide Lucek na sb powtarzajacy pozniej wszystko co powie komus tam Nowak
