PAWEŁ napisał(a):

Ło panie ale pojechałeś pycha i prostactwo
Nie wiem co bierzesz ale bierz pół.
I już spieszę z wyjaśnieniem. Potrzebujemy trenera nawet z niższych lig który, robił postępy w miejscach w których pracował, który potrafił pociągnąć za sobą chłopaków a nie kolejnego czarodzieja 1 rundy który nawet za bardzo nie wie dlaczego mu żarło.
|
Nie no, człowieku - Myśliwiec zrobił postęp i pociągnął za sobą piłkarzy. Idealnie spełnia Twoją definicję.
Ja uważam że potrzebny nam taktyk który poukłada grę w obronie. Bez tego szanse na awans będą iluzoryczne, a nawet jak awansujemy to zaraz spadniemy. Czy Myśliwiec to dobry kandydat?