Markus napisał(a):

|
postawił na Kiko, nie bał się oprzeć polityki kadrowej na stosunkowo tanich i dobrych piłkarsko Hiszpanach.
|
Masz jakąś wiedzę co do tej stosunkowej taniości? Bo ja tylko czytałem, że jeden z nich zarabia 8 tysięcy euro na rękę. To jest 10 tysięcy kosztu czyli w złotówkach 45 tysięcy. Na ekstraklasę to chyba rzeczywiście niedrogo, ale w I lidze to są kosmiczne pieniądze. A Królewski dziś znów w Meczykach potwierdził, że Hiszpanie mieli prawie takie same kontrakty wszyscy.
Dla porównania budżet takiej Puszczy to 3,4 miliona, po odjęciu sztabu pewnie 2,5 miliona. Czyli przy 25 zawodnikach masz średnio 100 tysięcy rocznie, czyli 8 tysięcy miesięcznie. 45 tysięcy przy tym to jest stosunkowo tanio?
PS. Do mnie dalej nie dociera, że wczoraj w meczu o wszystko rozjechała nas drużyna, której cała kadra zarabia tyle co Fernandez i Rodado. To jest jakiś surrealizm.