Cycu napisał(a):

@Krysztal, mi nikt nie wyjaśnił, Nowak Wam wyjaśnił.
Przepalajcie dalej pieniądze kibiców. Jest super.
|
No rzeczywiście dużo wyjaśnił. Głównie to, że jak zwykle wszyscy - łącznie z Socios - są źli, a tylko on i Kuba są jak zawsze wspaniali.