Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#768
Stary 07.06.2023, 21:06
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem cały wywiad. Z tą IV ligą i zaczynaniem od zera to przesadził, ale tu dobrze mówi:

Prezes Królewski nic nam udziałowcom nie mówi. Jak mam sponsorować klub, jeżeli nie wiem, czy jest jakiś sensowny pomysł na jego dalsze funkcjonowanie?.Nie wyobrażam sobie Wisły w I lidze. Nie wiem, jaki pomysł na dalsze funkcjonowanie klubu ma Prezes Jarek Królewski, bo mam świadomość, że prawdopodobnie na dalsze funkcjonowanie klubu może brakować pieniędzy. Wisła jest dużym klubem, tam są koszty. Nie da się tak dalej.funkcjonować w I lidze. Wisła naprawdę potrzebuje teraz wstrząsu i realnego spojrzenia.
No to w końcu popierasz w pełni, czy tylko jeden paragraf?

No to w końcu Nowak wie, że prawdopodobnie braknie kasy, czy mu Krolewski nic nie mówi i nie wie, jaki Prezes ma pomysł?

Wywiad z dupy i tak naprawdę o niczym.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 07.06.2023 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując