|
A ja myślę, że jednak teoria spiskowa wjechała za mocno. Jasne, już widzę jak Błaszczykowski woli mieć klub w 1 lidze, zamiast e-klasie, do tego obiecał wszystkim że stawia kolejkę jak będą chuja grali.
Składowe na ostatnie porażki to brak sensownej taktyki oraz dobre rozpracowanie Wisły przez trenerów przeciwnych drużyn. Tyle.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|