Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 07.06.2023, 18:34
A ja myślę, że jednak teoria spiskowa wjechała za mocno. Jasne, już widzę jak Błaszczykowski woli mieć klub w 1 lidze, zamiast e-klasie, do tego obiecał wszystkim że stawia kolejkę jak będą chuja grali.

Składowe na ostatnie porażki to brak sensownej taktyki oraz dobre rozpracowanie Wisły przez trenerów przeciwnych drużyn. Tyle.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując