Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 07.06.2023, 18:22
Gadanie bez sensu, jeśli zostanie Kiko to na pewno zachęci Hiszpanów tu do grania , wystarczy że sobie sprawdzą ile Hiszpanów i kto grał u nas , tak.samo pewnie nie jeden Hiszpan zadzwoni do któregoś z Wisly , na pewno żaden nie powie złego słowa, sami wiecie że w ostatnich latach to w Wiśle piłkarze maja dobrze (powiedziałbym, że aż za dobrze i im się w dupach przewraca)
Odpowiedz cytując