|
Gadanie bez sensu, jeśli zostanie Kiko to na pewno zachęci Hiszpanów tu do grania , wystarczy że sobie sprawdzą ile Hiszpanów i kto grał u nas , tak.samo pewnie nie jeden Hiszpan zadzwoni do któregoś z Wisly , na pewno żaden nie powie złego słowa, sami wiecie że w ostatnich latach to w Wiśle piłkarze maja dobrze (powiedziałbym, że aż za dobrze i im się w dupach przewraca)
|