|
Najbardziej bawi mnie jak ludzie nie rozumiejący o czym tu rozmawiamy są rozbawieni tym co czytają.To tak jakby wbijać do politycznego i śmiać się z tego,że ktoś o polityce lubi sobie porozmawiać.No lubi,śmieszne w .......
Wystarczy przeczytać co pisało się parę miesięcy wstecz by ocenić czy to na pewno głupoty
|