Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 07.06.2023, 15:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To że z Sosnowcem zagraliśmy tak jak pierwszą połowę wczoraj jest niewytłumaczalne racjonalnie. Gdyby zawodnikom zależało na wyniku to wygraliby bez trenera. Przypisywanie Sobolowi całej winy jest idiotyczne. Jak wygrywali 8 razy pod rząd to zasługi Sobola nie było, ale jak przegrali to jest jego wina. Awans przesraliśmy na jesieni z Chojniczanką, Sandecją itd.

Moim zdanie jest drugie dno, o którym się nie dowiemy.

Fernandez kiedy awans stawał się realny, nagle przestał grać. I nie chodzi tylko o skuteczność. To jak wczoraj zjebał przerzut w pierwszej połowie i podanie Igbekeme w drugiej nie jest normalne. To jak wyglądało krycie przy wrzutkach nie jest normalne, to co wyprawiał parodysta w bramce nie jest normalne. Sobol jest lepszy niż Brzęczek, ale każdy jest lepszy niż Brzęczek.

Ciekawe czy to właśnie przyszedł czas żeby ktoś przedstawił swój punkt widzenia. I czy czasem ktoś się nie postarał żeby taki czas przyszedł...
Ewidentnie coś w tej drużynie nie żarło i były kwasy, ale właśnie - od tego jest trener, żeby stawiać ludzi do pionu. Jak ktoś nie daje z siebie 100%, to nawet jak się uważa za gwiazdę, lepiej odesłać na trybuny, żeby sobie przemyślał sprawę.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując