|
Sobol musi odejsc i tyle
wszystkie wazne mecze przegrane, popelniane te same bledy, zero motywacji dla pilkarzy, mecz z Zaglebiem i Puszcza to niemal kopia tej samej bezsilnosci i bledow
jak on zostanie to bedzie naplucie w twarz ludziom i nie wroze duzej frekwencji od nowego sezonu...
|