Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.06.2023, 15:19
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Tak rozwalajmy pieniądze na kogoś z zachodu, kto nie zna fortuna 1 ligi... tutaj wystarczyy grac anty futbol jak puszcza, tutaj jeśli już to musi przyjść ktoś, kto wie jak się u nas gra ,już mieliśmy Gule, za granicą sobie radził a u nas kompletnie nie..a tak szczerze to ja bym zostawił Sobola , żeby ktoś w końcu u nas popracował dwa sezony..
Przecież Sobol jest tutaj dwa sezony. Przez 9 miesięcy był asystentem Brzęczka i jest współodpowiedzialny za spadek, tak jak teraz za brak awansu.


Ale też się zgadzam, że ciężko się emocjonować nowym trenerem czy nawet całym sztabem, jeśli nie wiadomo, na co w ogóle pozwolą nam finanse, o ile w ogóle na coś pozwolą.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując