Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 07.06.2023, 14:32
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
W klubie opcja hiszpańska, kiko sprowadza hiszpanów , a Ty wyjeżdzasz z Ojrzyńskim, który preferuje wiadomo jaki futbol... widzisz to? Chyba że widzisz to tak , że wjeżdza Ojrzyński i jest przestawienie wajchy znowu, bo do jego filozofi to sie nadaje Balta i Fazlagić, po raz kolejny pytam, widzisz to? jak to hula?
Ciiii, teraz jest moda na brzydki pragmatyczny futbol bo zdewastowałą nas Puszcza niepołomice jak w kolejnym sezonie po pięknych akcjach i piłce kombinacyjnej zdewastuje nas Stal Rzeszów to wróci moda na bieda tiki take po krakowsku
Odpowiedz cytując