Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1225
Stary 07.06.2023, 13:28
Tak rozwalajmy pieniądze na kogoś z zachodu, kto nie zna fortuna 1 ligi... tutaj wystarczyy grac anty futbol jak puszcza, tutaj jeśli już to musi przyjść ktoś, kto wie jak się u nas gra ,już mieliśmy Gule, za granicą sobie radził a u nas kompletnie nie..a tak szczerze to ja bym zostawił Sobola , żeby ktoś w końcu u nas popracował dwa sezony..
Odpowiedz cytując