Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 07.06.2023, 12:00
Panowie nie specjalnie jest się czym fascynować w przeciągu kilku miesięcy zaczną wypadać trupy finansowe z szafy.

Pogramy jeszcze chwilę w 1 lidze potem się wszystko sypnie i prosto do 4 ligi.

Szansa, była została zjebana koncertowo tak samo jak walka o utrzymanie i trzeba się z tym pogodzić.

Meczem o wszystko był mecz z Zagłębiem teraz to tylko próba obudzenia trupa.
Odpowiedz cytując