|
Panowie nie specjalnie jest się czym fascynować w przeciągu kilku miesięcy zaczną wypadać trupy finansowe z szafy.
Pogramy jeszcze chwilę w 1 lidze potem się wszystko sypnie i prosto do 4 ligi.
Szansa, była została zjebana koncertowo tak samo jak walka o utrzymanie i trzeba się z tym pogodzić.
Meczem o wszystko był mecz z Zagłębiem teraz to tylko próba obudzenia trupa.
|