Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 07.06.2023, 11:40
Lubię Sobola, ale trenerem jest zwyczajnie słabym co pokazały wszystkie mecze o stawkę z czołówką, Sosnowcem i ta ostateczna kompromitacja z Puszczą. Jeśli chce zachować status legendy Wisły to powinien odejść.
Odpowiedz cytując