Temat
:
Radosław Sobolewski trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
1215
07.06.2023, 11:40
Lubię Sobola, ale trenerem jest zwyczajnie słabym co pokazały wszystkie mecze o stawkę z czołówką, Sosnowcem i ta ostateczna kompromitacja z Puszczą. Jeśli chce zachować status legendy Wisły to powinien odejść.
redrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do redrum
Znajdź inne posty napisane przez redrum