Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 07.06.2023, 11:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale jak Ty sobie teraz wyobrażasz zwolnienie Sobola, skoro Jaro już dawno powiedział, że dopóki on jest prezesem, to Sobol będzie trenerem

Cóż to by był za brak konsekwencji gdyby teraz zmieniono zdanie hehe

Padło tu też nazwisko Hyballi, oj coż to był za trener stworzony dla nas. Po takim spadku mniemam, że rozjebałby łeb jakiemuś piłkarzowi, później rzeczniczce prasowej, następnie podałby się do dymisji i popełnił harakiki. Własnie tego brakuje w Wiśle, ludzi z jajami, nawet pojebanych ale, którzy dają jakiś bodziec, tę nutkę szaleństwa, a nie jebanego zamulania, gdzie wszystko jest robione niby z rozwagą, przemyślane 10 razy (tak jak teraz na chłodno będzie sondowana opcja zwolnienia Sobola) a na koniec wychodzi, że lepiej by było nic nie myśleć i nie planować tylko robić na wariata albo decydować przez rzut monetą, bo i tak efekt byłby lepszy niż przez to wielkie planowanie i mędrkowanie.

Wracamy do kolejnego punktu wyjścia, do pytań na zasadzie czy finansowo to się zepnie, co dalej, wymiana większości kadry itp itd

Być może najsensowniejsze obecnie byłoby zostawić jak najwięcej obecnych kopaczy a wymienić 100% sztabu szkoleniowego, z Sobolem, Zającem, Kmiecikiem i sztabem medycznym na czele. To już na zawsze są ludzie splamieni, oznaczeni genem frajerstwa, oni nic nie umieją. Taki Kmiecik ma sukcesy (jako trener) w Wiśle (tzn. sukcesy Wisły) dlatego, że ktoś te wyniki robił, a on sobie siedział obok niego.

Brakuje człowieka, lub kilku ludzi, którzy po porażce czy takiej kompromitacji dostaną ....icy w oczach i będą chcieli pozabijać połowę nieudaczników z boiska czy ławki trenerskiej.
Wtedy powiedział tak bo tak należało, a dziś po takiej katastrofie przecież nie ma sposobu żeby wybronić i pozostawić Sobola na stołku. Przy tym nie musi nic z tym robić, nie ma meczów, umowa się skończy za 3 tygodnie, dziękujemy, do widzenia.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 07.06.2023 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując