|
Co do trenera - to po takim laniu na koniec i braku awansu z tak cholernie przepłaconym i zdecydowanie najdroższym składem w 1 lidze - nie ma możliwości żeby trener został na kolejny sezon.
Nie wiem co gorszego musiałby zawalić, żeby pożegnać się z posadą.
Pomijam wszystkie jego kuriozalne personalne decyzje, które pokazują też, że fajnie, że to legenda - ale niech trenerki uczy się gdzie indziej a nie w bólach i w naszym klubie.
|