Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1210
Stary 07.06.2023, 10:37
Co do trenera - to po takim laniu na koniec i braku awansu z tak cholernie przepłaconym i zdecydowanie najdroższym składem w 1 lidze - nie ma możliwości żeby trener został na kolejny sezon.

Nie wiem co gorszego musiałby zawalić, żeby pożegnać się z posadą.



Pomijam wszystkie jego kuriozalne personalne decyzje, które pokazują też, że fajnie, że to legenda - ale niech trenerki uczy się gdzie indziej a nie w bólach i w naszym klubie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując