Mialem napisac, ze czekamy 48 h na ogloszenie inwestora, ale odsluchalem wywiad z Jaro i juz wiemy, ze tej informacji nie bedzie bo "procesy sie tocza"
Czyli mialem racje Wiernosc, ze zaden deal nie jest dograny. Malo tego, zadnego dealu nie ma.
Jaro jasno powiedzial, ze wiedza, ila hajsu potrzeba na 1 lige, maja wszystko policzone (25 mln PLN).
No to teraz czekamy na procedowanie skladu na przyszly sezon i trenera
