Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 07.06.2023, 10:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
jakie fakty? Nie jestem fanem Sobolewskiego jako trenera i chciałbym, żeby trenrem został np. Daniel Myśliwiec..

Rewolucja jest nieunikniona, mamy za szeroką kadrę, trzeba pozbyć się inwalidów Odranska, Bashy, Urygi, Błaszczykowskiego oraz piłkarzy którzy nic nie wnoszą Plewka, Hugi, Gruszkowski, Cisse, Niewiadomski, Młyński itd..

Wzmocnienia wymaga obrona oraz środek pomocy (DEF), bo tutaj mamy największe problemy.. Sobolewski z aktualnym składem wykręcił zdecydowanie najlepszy wynik w drugiej rundzie, jeśli skład zostałby uzupełniony to zapewne powtórzyłby wynik ALE nie powtórzy, ponieważ budżet na przyszły sezon będzie dużo mniejszy, nie będzie m.in Fernandeza, dlatego jestem za zmianą trenera.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Czyli podsumowując: jakby Sobolewski dostał skład, który spokojnie mógł się bić o awans do Ligi Mistrzów, to prawdopodobnie udałoby się mu awansować do ekstraklasy? W takim razie ja bym mogł tę drużynę poprowadzić, nic bym się nie wpierdalał, a i mógłbym to robić charytatywnie, jako hobby.

Zobacz sobie na składy Ruchu czy Puszczy - można robić wyniki przy średnim budżecie, tylko trzeba to robić z głową. Można też palić kasą w piecu i nic z tego nie mieć.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując