Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1206
Stary 07.06.2023, 09:49
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Radosław Sobolewski ma serce w wiślackich barwach, był, jest i będzie jednym z nas, wiślakiem. Tego nikt mu nie odbierze. I za to ogromny szacunek. Ale trener Radosław Sobolewski jest 1. współodpowiedzialny za spadek jako członek sztabu Jerzego Brzęczka 2. współodpowiedzialny za koszmarne wyniki na jesieni jako członek sztabu Jerzego Brzęczka w I lidze 3. odpowiedzialny za wyniki z jesieni jako pierwszy trener 4. odpowiedzialny za przegranie kluczowych meczów na wiosnę
Nie sądzę, żeby był w stanie zbudować zwycięską drużynę.
Amen. 100% zgoda z powyższym.
A do tego twardy na boisku zawodnik okazuje się rozemocjonowanym i nie panującym nad mentalem drużyny trenerem przeciętniakiem.
Sobol to był i pozostanie moim ulubionym zawodnikiem, ale jako trener zawiódł.
1. nie potafi wyciągać wniosków (3 razy z Puszczą w ten sam sposób)
2. nieadekwatnie reaguje na przebieg meczu (dziwne i zbyt późne zmiany)
3. niewłaściwie zestawia drużynę i taktykę do przeciwnika.

3 podstawowe powody mają wsparcie Zająca i gigabudżet jak na 1 ligę są wystarczającym powodem do odejścia.
Odpowiedz cytując