FraMat napisał(a):

|
Bo piłka nożna to jest prosta gra: trzeba przedostać się z piłką pod pole karne rywala (w najprostszy możliwy sposób) i strzelać w kierunku bramki rywala. Do oporu.
|
Nie. Zasady są proste, ułożenie właściwej taktyki na mecz i sprawienie żeby piłkarze ją realizowali jest bardzo trudne.
Puszcza wiedziała co robi.
Każdy kibic i komentator wiedział co będzie robić.
Sobolewski znów został zaskoczony.
To ustawienie to były jakieś jaja.