Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 07.06.2023, 09:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo piłka nożna to jest prosta gra: trzeba przedostać się z piłką pod pole karne rywala (w najprostszy możliwy sposób) i strzelać w kierunku bramki rywala. Do oporu.
Nie. Zasady są proste, ułożenie właściwej taktyki na mecz i sprawienie żeby piłkarze ją realizowali jest bardzo trudne.

Puszcza wiedziała co robi.

Każdy kibic i komentator wiedział co będzie robić.

Sobolewski znów został zaskoczony.

To ustawienie to były jakieś jaja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując