Królewski właśnie powiedział tutaj:
https://www.youtube.com/live/LqftrK0Q5m4, ze stoickim spokojem, że Sobolewski nie zaskoczył go wczoraj jeżeli chodzi o wyjściowy skład i ustawianie.
Wcześniej mówił, że Sobolewski to trener na lata.
Jak na razie Królewski jest zapatrzony w Sobolewskiego.
To samo trzeba porządek zrobić z Kmiecikiem, bo on poza wbijaniem tyczek na treningach nie robi nic więcej.
A to 2 najważniejsza osoba w sztabie trenerskim klubu. A trzymana jest w sztabie trenerskim tylko dlatego bo 40 lat temu był świetnym piłkarzem Wisły.