Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 07.06.2023, 09:11
Cytat:
Powiedziałbym, że nikt o zdrowych zmysłach w klubie nie powinien nawet rozważać zostawienia Sobola i jego sztabu... ale potem sobie przypominam, że rok temu zostawili Brzęczka.
Ale jak Ty sobie teraz wyobrażasz zwolnienie Sobola, skoro Jaro już dawno powiedział, że dopóki on jest prezesem, to Sobol będzie trenerem

Cóż to by był za brak konsekwencji gdyby teraz zmieniono zdanie hehe

Padło tu też nazwisko Hyballi, oj coż to był za trener stworzony dla nas. Po takim spadku mniemam, że rozjebałby łeb jakiemuś piłkarzowi, później rzeczniczce prasowej, następnie podałby się do dymisji i popełnił harakiki. Własnie tego brakuje w Wiśle, ludzi z jajami, nawet pojebanych ale, którzy dają jakiś bodziec, tę nutkę szaleństwa, a nie jebanego zamulania, gdzie wszystko jest robione niby z rozwagą, przemyślane 10 razy (tak jak teraz na chłodno będzie sondowana opcja zwolnienia Sobola) a na koniec wychodzi, że lepiej by było nic nie myśleć i nie planować tylko robić na wariata albo decydować przez rzut monetą, bo i tak efekt byłby lepszy niż przez to wielkie planowanie i mędrkowanie.

Wracamy do kolejnego punktu wyjścia, do pytań na zasadzie czy finansowo to się zepnie, co dalej, wymiana większości kadry itp itd

Być może najsensowniejsze obecnie byłoby zostawić jak najwięcej obecnych kopaczy a wymienić 100% sztabu szkoleniowego, z Sobolem, Zającem, Kmiecikiem i sztabem medycznym na czele. To już na zawsze są ludzie splamieni, oznaczeni genem frajerstwa, oni nic nie umieją. Taki Kmiecik ma sukcesy (jako trener) w Wiśle (tzn. sukcesy Wisły) dlatego, że ktoś te wyniki robił, a on sobie siedział obok niego.

Brakuje człowieka, lub kilku ludzi, którzy po porażce czy takiej kompromitacji dostaną ....icy w oczach i będą chcieli pozabijać połowę nieudaczników z boiska czy ławki trenerskiej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując