dynek.pl napisał(a):

|
Tak się mówi, że chciałby pracować w ekstraklasie tylko czy w ekstraklasie jest obecnie jakiś klub szukający trenera ?
|
Zerknąłem na szybko na sytuację kontraktową trenerów w ekstraklasie i to jak wygląda ich pozycja w klubie. Masz rację - nie ma ani jednego klubu w tym momencie. Tym bardziej należałoby o niego powalczyć.