wolfy napisał(a):

|
Myśliwiec byłby chyba dobrą opcją, ale Stal też gra parodię w obronie, więc tutaj znak zapytania. Awans wygrywa się defensywą.
|
Pytanie na ile spowodowane jest to jakością zawodników (to o czym wspominał Patryko), a na ile przygotowaniem taktycznym.