|
Fernandez umiejętności ma, ale jemu głowa nie dojeżdża. Pójdzie gdzieś na Cypr pewnie.
Tak jak wyżej napisano, też chciałbym zobaczyć drużynę budowaną z sensem, a nie "zatrudnijmy piłkarzy 5x droższych niż normalnie, to sami zrobią awans", bo ten plan nie wypalił. "Wypalił" jedynie nasz budżet...
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|