Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 07.06.2023, 08:50
Batiar napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że problemy zaczęły się po zwolnieniu Stolara. Ktoś widocznie doszedł do wniosku, że osiągnięcia drużyny za jego kadencji były niewystarczające. No i się zaczęło. Skowronek, Hyballa, Gula, potem zjazd do 1. Ligi. Analogicznie stało się w Lechii. Stokowiec jaki był, taki był, ale za jego trenowania nie było zagrożenia spadkiem. No to mu podziękowano. Przyszli inni, miało być lepiej, Lechia spada do 1. Ligi.



Sobol przy całym dla niego szacunku okazał się trenerem słabym. Jego poziom trenerski gwarantuje nam co najwyżej utrzymanie w 1. Lidze. Czy ktoś sobie wyobraża grę Wisły w ESA z takim stylem zarządzania drużyną podczas meczu? Przecież to byłby dramat. Wiśle potrzebny jest trener, który zapewni awans do ESA i (będę bardzo skromny w oczekiwaniach) utrzyma zespół w ESA przez jeden sezon. Potem można myśleć o kolejnej zmianie trenerskiej.



Jedno jest dla mnie pewne. Jeśli Sobol pozostanie na stanowisku trenera, to będą kłopoty. Zwłaszcza, że prawdopodobnie będą duże zmiany w składzie drużyny i trzeba będzie zbudować nowy zespół. Czasu jest niewiele. Sezon 2023/24 1. Ligi rusza za nieco ponad 6 tygodni.
Odświeżam pamięć, stolar wyleciał po bodajrze 9 (?) meczach bez zwycięstwa na jesień zwieńczonych 7:0 z legią na łazienkowskiej...
Odpowiedz cytując