Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 07.06.2023, 08:45
Jak się nie potrafi prowadzić klubu, to nawet budżet 5x większy niż średnia nie wystarczy. Przecież jakby Wisła miała w tym sezonie budżet na poziomie 9-10mln (czyli nie stać jej było na zaciąg hiszpański), to by się najpewniej zjebała z ligi.

Cytat:
9 meczów Wisły w sezonie z czołówką (ŁKS, Ruch, Termalika, Puszcza): 5 porażek, 3 remisy, 1 wygrana.

Wygrane głównie ze środkiem i dołem tabeli u siebie, ale co to za sukces przy pensjach piłkarzy Wisły sięgających 120 000 złotych miesięcznie. To zwykły obowiązek. Natomiast polegli w najważniejszych meczach (przed, którymi dziennikarze zazwyczaj pisali, że teraz Wisła musi zaaatkować, że stoi przed dużą szansą, że mozna odskoczyć rywalom), i dupa.
Dokładnie to samo frajerstwo co rok temu. Tam też wystarczyło wygrać ten jeden cholerny mecz, żeby się znaleźć ponad kreską, ale dla ekipy Brzęczka to było mission impossible.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 07.06.2023 o godz. 08:47.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując