|
A i weźcie tego dzieciaka Biegańskiego,niech ktoś go kupi bo nie mogę patrzeć na tą jego gębę pyszalkowatego dzieciaka.
No ale przecież Arkadiusz.Czerepach pisał po jednym fartownym meczu gdzie strzelali w naszego bramkarza, że to największy talent od czasów Fabiańskiego hahahaa
|