wolfy napisał(a):

|
Myśliwiec byłby chyba dobrą opcją, ale Stal też gra parodię w obronie, więc tutaj znak zapytania. Awans wygrywa się defensywą.
|
Może założenia taktyczne ma dobre, ale ma 4 Colley'ów w linii obrony?
Bierzmy poprawkę na to, że w przyszłym sezonie graczy na poziomie Fernandeza już u nas nie będzie, trzeba będzie rzeźbić z dużo gorszego materiału ludzkiego. Według mnie trzeba szukać jakiegoś zdolnego trenera na zachodzie (Niemcy? Hiszpania?) - kogoś, kto np. dobrze sobie radzi na poziomie 2. Bundesligi przy ograniczonym budżecie.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie dalej pracy Sobola w Wiśle - pokazał, że nie daje rady i nie wiem co miałoby za nim przemawiać w kontekście kolejnego sezonu.
Edit: jeśli odejdzie Sobol, to trzeba też rozstać się z Zającem, Kmiecikiem i Łaciakiem.