Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 07.06.2023, 08:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myśliwiec byłby chyba dobrą opcją, ale Stal też gra parodię w obronie, więc tutaj znak zapytania. Awans wygrywa się defensywą.
Może założenia taktyczne ma dobre, ale ma 4 Colley'ów w linii obrony?

Bierzmy poprawkę na to, że w przyszłym sezonie graczy na poziomie Fernandeza już u nas nie będzie, trzeba będzie rzeźbić z dużo gorszego materiału ludzkiego. Według mnie trzeba szukać jakiegoś zdolnego trenera na zachodzie (Niemcy? Hiszpania?) - kogoś, kto np. dobrze sobie radzi na poziomie 2. Bundesligi przy ograniczonym budżecie.

Ja osobiście nie wyobrażam sobie dalej pracy Sobola w Wiśle - pokazał, że nie daje rady i nie wiem co miałoby za nim przemawiać w kontekście kolejnego sezonu.

Edit: jeśli odejdzie Sobol, to trzeba też rozstać się z Zającem, Kmiecikiem i Łaciakiem.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 07.06.2023 o godz. 08:41.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując