Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 07.06.2023, 08:31
Najbardziej się obawiam tego, że Jaro ochłonie po tym blamażu i dojdzie do wniosku, że 1906% poparcia dla trenera radosława bo przecież papszun tyle lat pracuje i jakie sukcesy, to trzeba go zostawić tutaj na siłe na 10 lat również.

Dla mnie dyskredytujące absolutnie u Sobolewskiego jako trenera jest nieumiejętność do jakiegokolwiek wyciągania wniosków, nie rozumiem, jak można być trenerem na tym poziomie i dostać w czapę 3 razy w 1 sezonie od tej samej drużyny która gra w dokładnie taki sam sposób i poprzednie 2 razy rozpykała nas DOKŁADNIE tak samo...
Odpowiedz cytując