Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28401
Stary 07.06.2023, 07:49
Jak najbardziej. Zawiódł przy walce o awans do Ekstraklasy (ostatnie mecze to był sabotaż).
I podobnie zawiódł w walce o utrzymanie w Ekstraklasie.

A Królewski go hojnie wynagrodził, bo pensją na poziomie 120 000 złotych miesięcznie (!). Nawet Stanowski napisał, że gość zarabia jakby grał w AC Milan. Za taką kasę trzeba wyżywić 4 piłkarzy Puszczy.

Fernandez - niezły piłkarz, ale nie za takie pieniądze.
Kamil Biliński z Podbeskidzie szedł z nim łeb w łeb jeżeli chodzi o gole prawie przez cały sezon, a Biliński w Podbeskidziu mógł liczyć na pensje niego powyżej 20 000 złotych miesięcznie


I to jest właśnie główny zarzut wobec piłkarzy i Królewskiego. Pensje piłkarzy Wisły na poziomie astronomicznym (najwyższe w historii tych rozgrywek ). I ani braku awansu bezpośredniego, ani braku awansu przez baraże, i prawie same przegrane z czołówką.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.06.2023 o godz. 08:57.
Odpowiedz cytując