Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 07.06.2023, 07:48
Pierwsza połowa to głównie klepanie główkami zawodników Puszczy w naszym polu karnym. Trzeba mieć ch*ja na oczach, żeby tego nie zauważyć i nie skorygować natychmiast.


Tu już nie ma wiary w tę drużynę. Zaorać, WSZYSTKIE legendy wysłać na trybuny. Kuba, Radek, Pan Kazimierz, z wysokości trybun też można poczuć TE SAME emocje.


Podziękować paralitykom, jak Ondrasek, Uryga ( gość już drugi rok leczy kontuzję, a my na to pozwalamy), Młyńskiemu, Żyro, Cisse i Biegańskiemu, który zatrzymał się w rozwoju już dawno temu.


Co dalej ? Ktoś wierzy, że wszyscy sponsorzy zostaną z klubem ? Marzenia ściętej głowy.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując