|
Pierwsza połowa to głównie klepanie główkami zawodników Puszczy w naszym polu karnym. Trzeba mieć ch*ja na oczach, żeby tego nie zauważyć i nie skorygować natychmiast.
Tu już nie ma wiary w tę drużynę. Zaorać, WSZYSTKIE legendy wysłać na trybuny. Kuba, Radek, Pan Kazimierz, z wysokości trybun też można poczuć TE SAME emocje.
Podziękować paralitykom, jak Ondrasek, Uryga ( gość już drugi rok leczy kontuzję, a my na to pozwalamy), Młyńskiemu, Żyro, Cisse i Biegańskiemu, który zatrzymał się w rozwoju już dawno temu.
Co dalej ? Ktoś wierzy, że wszyscy sponsorzy zostaną z klubem ? Marzenia ściętej głowy.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|