|
Stolarczyk? Obejrzyj kilka meczow Jagiellonii, ktora trenowal. Albo nie, oszczedz sobie, nie dalo sie na to patrzec.
Moim zdaniem potrzebujemy kogos swiezego, kro jeszcze tu nie byl. Najlepiej tez, zeby nie byl zbytnio przesiakniety Esa.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|